SEVİNÇ SATIROĞLU UYARIYOR!:  Doğru bilgiler ile “gerçek profesyonellerden” hizmet almak için; “asıl mesleği” sunuculuk, tiyatro sanatçılığı ve bu alanda eğitmenlik olmayan, “bu mesleki alanlarda uzun yıllar çalışmamış”, sadece katıldığı seminer ve kısa süreli eğitimler ile “sunum/hitabet/konuşmacı koçluğu ve eğitmenliği” yapmaya kalkan ve size resmi onaylı olmayan sertifikalar vereceklerini söyleyen kişilere itibar etmeyiniz, bu tür kişilerden sahte/taklitçi hizmetler almaktan kaçınınız. “Kişiye özel sunum/hitabet/sahne koçluğu/eğitmenliği/danışmanlığı” tabiri ile size kalıp bir süre vaad eden bu kişiler, “size özel” bir program değil, bir süreç satmaya çalıştıklarından dolayı “kişiye özel koçluk/eğitim/danışmanlık” tabirini de bilinçsizce kullanmaktırlar. Bu kişilerin mesleki altyapıları bulunmadığından sizlere “yanlış bilgiler verebileceklerini” vaktinizi ve paranızı heba edebileceklerini unutmayınız. Ben ve tüm değerli meslektaşlarımın yıllar süren mesleki birikim ve emeklerimizi taklit etmeye çalışan kişilere karşı siz değerli kamuoyunu uyarırız. Saygılarımla.

KONUŞMA VE ETKİLİ SUNUM DANIŞMANLIĞI

DANIŞMANLIK GÜVENCESİ: Eğitim ve danışmanlık içeriği kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan, tüm içerik ve profesyonelliği SEVİNÇ SATIROĞLU MASTER OF TALK® tescilli ve onaylanmış markası güvencesi altında özel bir programdır.

PROGRAMIN TEMEL AMACI: SEVİNÇ SATIROĞLU tarafından kişiye özel olarak hazırlanan eğitim/danışmanlık içerik ve sürecinde temel amaç öğreneceğiniz bilgiler ve deneyimlerin:

  • Günlük Hayatınıza Adaptasyonu

  • Uygulanabilir Olması

  • Kalıcı Olması  hedeflenmektedir.

EĞİTİMLER VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ BİREBİR UYGULAMALI YAPILMAKTADIR.

EĞİTİMLER VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ “KİŞİYE ÖZEL TESCİLİ” TAŞIDIĞINDAN DOLAYI SÜRE VE BÜTÇE BİLGİSİ BU ÇERÇEVEDE “İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK OLARAK” SİZE ÖZEL PLANLANMAKTADIR.

“SİZE ÖZEL” EĞİTİM/DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

SEVİNÇSATIROĞLU MASTER OF TALK® MERKEZ OFİS: +90 212 252 TALK (82 55)

E-POSTA: danisan@masteroftalk.com