MASTER OF CEREMONY

SUNUCU

MODERATÖR
Sevinç Satıroğlu, Türkiye’nin önde gelen haber kanallarında görev yaparak edindiği 20 yıllık TV Canlı Yayın tecrübesini, “Konuşma ve Sunum” üzerine akademik yetkinliklerini, 12 yılı aşkın süredir sahne sunumlarına taşımakta… 

Bilgi Notu: Sevinç Satıroğlu herhangi bir ajans ya da menajere bağlı olarak çalışmamaktadır. Ajans ya da menajerlerden gelecek tekliflerde iş bazlı olarak çalışılmaktadır. Sevinç Satıroğlu, 20 yıllık sunuculuk & moderatörlük deneyimi ile mesleğinde markalaşmış kendi ismi ile çalışmaktadır.

MASTER OF CEREMONY: Ulusal ve Uluslararası; Konferanslar, Zirveler, Ödül Törenleri, Lansmanlar ve tüm etkinlikleri,
Türkçe ve İngilizce dillerinde, dikkat çeken diksiyonu ile, Master of Ceremony olarak sunuyor.
PROTOKOL SUNUCULUĞU: Resmi makamlara eğitimini verdiği Protokol bilgisini sahnede kullanarak, Protokol Sunuculukları yapmakta.
MODERATÖRLÜK: Farklı alanlardan konukları sahnede TV habercilik tecrübesi ile ağırlayarak, Moderatörlükleri ile oturumları profesyonelce yönetiyor.
Aynı etkinlikleri her yıl sunması talepleri ile etkinliklerin yüzü haline gelen Sevinç Satıroğlu, özellikle Resmi Törenler, Ekonomi/Finans, İş Dünyası, Çevre, Gıda, Marka, Enerji, Sağlık, Kadın konularında bilgi birikimi ile bu alanlardaki etkinliklerin aranan sunucusu olmuştur.

Her yıl defalarca etkinliklerinin sunuculuğunu şahsıma emanet eden
tüm resmi kurumlar ve özel sektörün değerli markalarına teşekkürlerimle...

SEVİNÇ SATIROĞLU

İLETİŞİM

  • Ofis:  0212 252 TALK (82 55)
  • E-Posta:  iletisim@sevincsatiroglu.com
  • Sosyal Medya:  /sevincsatiroglu
ASİSTAN
  • Sunuculuk – Projeler/Hande Saygıner:  business@sevincsatiroglu.com

MESAJ KUTUSU