KİTAP OKUYUCU YORUMLARI

Retorik (söz söyleme sanatı) üzerine ilk bilimsel çalışmayı bize miras bırakan Aristo'nun çalışmaları ile Sevinç Satıroğlu'nun bu kitabındaki yaklaşımı birbiriyle son derece örtüşüyor. Sayın Sevinç Satıroğlu'na yazmış olduğu bu kitapla hem akademiye hem de toplumsal yaşama katkılarından dolayı teşekkür ederim.

DR. ADEM AYTEN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ, İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKAN YARDIMCISI

Konuşma ve sunum üzerine bugüne kadar okuduğum en iyi içerikli kitap. Hiçbir yerde bulamadığım içerikleri bu kitapta buldum. Sahne korkusu, heyecan, sesi kullanma egzersizleri ile gerçekten fayda gördüm. Başarı, motivasyon üzerine de içerikleriyle tam bir eğitim-kişisel gelişim kitabı olmuş. İçinde uygulamalar olması çok iyi. Kitap rahat ve akıcı okunuyor. Herkese tavsiye ederim.

SANİYE GÜREL SN MÜZİK

Çok başarılı bir kitap. Konuşmayı nörobilim, çeşitli bilimsel tekniklerle birleştirip, bizi dinleyenleri nasıl etkileyeceğimizi anlatması muazzam. Beyin üzerine çok kitap okudum ama beynin konuşma üzerine ve konuşmada etki yaratacak algıları üzerine böyle bir kitap daha önce hiç görmemiştim. İçinde bilgiler yaşanmış gerçek hikayelerle anlatılıyor. Bayıldım bu kitaba. Tebrikler

VİLDAN ŞAHİN CONSTANCE OTELLERİ TÜRKİYE TEMSİLCİSİ

Sesimi kullanmakla alakalı çok büyük sorunlar yaşadım ve herhangi bir eğitime gitmek benim için çok masraflı olacaktı. Bu kitap bu anlamda bana çok yardımcı oldu. Ayrıca beni en çok etkileyen kısmı da yazarın çocukluk hayalinin peşinden koşmuş olması ve bunu çok iyi betimlemiş olması. Kişisel gelişimin yanında bir roman lezzeti de vardı kitapta. Bununla birlikte insanın inandığı şeyin peşinden gittiğinde hayatın ona getirebileceklerini çok iyi anlatmış. Bu konuda beni çok motive etti. Çok başarılı.

DESTAN TUĞBA ÖNDER TİYATRO SANATÇISI - SOSYOLOG

Gerçek hayattan örneklerle dolu bir kitap buda okumasını ve anlamasını çok zevkli hale getirmiş. Anlatım dili çok akıcı özellikle bu alanda kendini geliştirmek isteyenler için çok faydalı ve işe yarıyacak bir kitap olduğunu söyleyebilirim.

PELİNSU TURHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

Saygıdeğer öğretmenimin yazdığı bu kitap, hem ilham aldığım hem de kendime dolu dolu bilgiler kattığım bir kitap olmakla birlikte herkese yararı dokunacak ve iz bırakacak bir kitaptır.

GİZEM ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

Yorum yaparken AD – SOYAD ve MESLEKİ UNVANINIZI belirtmenizi rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir