“KONUŞURSAM DÜNYA SARSILIR” – ETKİLEYİCİ KONUŞMALARIN SIRLARI – Kitap

"KONUŞURSAM DÜNYA SARSILIR" - ETKİLEYİCİ KONUŞMALARIN SIRLARI - Kitap

KONUŞURSAM DÜNYA SARSILIR

HAYATA MANŞETİNİZİ ATIN

Merhaba, ``konuşma ve sunum`` üzerine bilgi, deneyim ve araştırmalarımla yazdığım kitabımda, konuşma üzerine aklınızdaki tüm soruların ve sorunlarınızın yanıtını bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim. Sevgilerimle...

SEVİNÇ SATIROĞLU

KİTAP HAKKINDA

Konuşması ile dünyayı etkilemek isteyenlerin kitabı

SEVİNÇ SATIROĞLU
Y

aşamın ruhu; iletişim kurmak, anlatmak, dinlemek ve sahnede kendini iyi ifade edip, dünyaya duygularını aktarabilmek… 

Fakat bunu başarılı bir biçimde yapmak, konuşmanın sadece belirli teknikleri ile sınırlanamaz. Ezber veya rasyonel kurallar ilham vermeyi veya iz bırakmayı sağlayamaz. 

Çünkü iyi ve derin bir konuşma kalpten olandır. İşin sırrı, kalbinin derinliklerine sakladığın seni bulmakta. Kişiliğinin değerleri, seni sen yapan her bir anlam ve enerjini besleyen o güçlü tutku kalbinden doğar. 

Sonra kalbinden diline giden yol, beyninin derinliklerindeki sırlarla çözülüyor. Hayata katmak istediklerin, gerçek sene dönüşüyor. İşte bu kitapta anlatmak istediğim, kalp ve beynin eşsiz ahengi ile konuşmanın kişiye özel sırları. 

Kendi yolunu ararken, bu kitap ile kendi hikayeni keşfetmek ve onu sadece anlatmak değil, onu “gerçekten, kalpten kalbe ulaştırmanın” kitabı bu. 

Bu kitapla buluşanlar sadece tanımlamalarla karşılaşmayacak. Kalbiyle konuşurken tüm dünyayı değiştiren Steve Jobs, Barack Obama gibi isimlerin yolculuklarını; Chanel, Lamborghini gibi başarı hikayeleri ile de buluşacaklar. 

Daha da yakın ve gerçek örnekler de, benim yıllardır eğitim verdiğim üst düzey yöneticilerin ve ünlü isimlerin konuşma hikayeleri, süreçleri. 

Tüm bunlar, günümüzün etki dünyasında hem kişisel hem kurumsal başarıyı yakalamak isteyenlere iyi bir rota çizecektir. 

TÜM SEÇKİN KİTAPÇILAR VE ONLINE SATIŞTA

KİTAP HAKKINDA NE DEDİLER

Retorik (söz söyleme sanatı) üzerine ilk bilimsel çalışmayı bize miras bırakan Aristo'nun çalışmaları ile Sevinç Satıroğlu'nun bu kitabındaki yaklaşımı birbiriyle son derece örtüşüyor. Sayın Sevinç Satıroğlu'na yazmış olduğu bu kitapla hem akademiye hem de toplumsal yaşama katkılarından dolayı teşekkür ederim.

DR. ADEM AYTEN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ, İLETİŞİM FAKÜLTESİ BÖLÜM BAŞKANI
Share